Quiko kendi dişli kutusunu basitlik ve devrimci  bir düşünce ile imal eder  dizayn ve yaratıcılık maksimum seviyede ise bütün kullanılan malzemelerde ayni düzeyde olmalıdır ve son üründe    dizayn dan  üretime kadar  pazarın en iyisi olmalıdır.

Ürünlerimizin hiç birinde hiç bir parça ve aksesuar düşük kalite malzeme ve işçilikle üretilmemiştir, her detay da malzeme ve zaman  tasarrufu göz önüne alınmadan mükemmelliği yakalamak için çalışılmıştır.

Hatta her Quiko otomasyon ürünü üreten işçiler işinde tam uzman ve devamlı pazardaki ihtiyaçlar ve teknikler konusunda eğitim almış kişilerdir.DİZAYN VE PERFORMANS

Quiko geniş istekleri karşılamak için dizayn ettiği otomasyon mekanizmaları ile kullanılan aksesuarları ve onların hareketlerini içinde yaşamaktan zevk alınacak otantik mobilyalara dönüştürür. Bunlara ilaveten maksimum düzeyde kalite, dizayn ve gerçekçilik sunar ve her parçanın üretiminde özverili bir tasarım vardır.

Sade ve minimal hatlar renklerde ve detaylarda yerleştirilmedeki özen, dikkat ve fonksiyonlarının özellikleri Quiko’nun her ürünün yaşamın ve faaliyetlerin yeri doldurulamaz parçası kılar.

SORUNSUZ VE HIZLI ÇÖZÜM

Müşterilerin konforuna dikkat eden Quiko, teknik danışma servisi ile bir problem olduğunda kısa zamanda sonuca profesyonel kadrosu ile ulaşmayı amaç edinmiştir.

Quiko teknisyenlerinin geniş bakış açısı ve analiz kabiliyeti ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü villadan endüstrideki fabrikaya kadar sunar.

KALİTE

Bütün üretim detaylarında dikkatli olması sonucu bütün parçalar çok uzun ömürlü ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde imal edilmiştir.

Quiko’nun otomasyon ürünleri çok zor kalite kontrol testlerinden ve her türlü iklim şartlarında başarı ile geçerek sertifika almaya hak kazanmıştır.

AKILLI EVİNİZ

Evlere otomasyon uygulamak ve meydana gelen sorunları bir el dokunuşuyla çözmek herkesin rüyasıdır. Quiko’nun verimli ve güvenli çözümleri sayesinde rüya olmaktan çıkmıştır.

Kapılar, pencereler, garaj kapıları, panjurlarda herşey Quiko’nun sistemleri sayesinde kontrol altındadır. Kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.

24 AY GARANTİ

Ürünlerdeki aşırı kaliteye güvenen Quiko bütün ürünlerine 24 ay garanti verir.

Teknik servis elemanları müşterilerimizi ziyaret ederek onların Quiko dünyasındaki sorunsuz yaşamlarını sürdürülmesine yardımcı olur.