CENTURİON

QUIKO sizlere CENTURION mantar bariyer ürünlerini sunmaktan gurur duyar. Bu ürünün ana amacı kentsel alanları yeniden yaşanılabilir hale getirmektir. CENTURION mantar bariyeri özellikle saldırıya açık yerlerin (mağazalar, evler vs) hırsızlık veya soyguna karşı korunması için kullanılabilir ve otel otoparklarının, bakanlıklar gibi giriş ve çıkışların önemli olduğu yerlerde kontrollü ele alabilmek için kullanılabilir.
CENTURION serisi otomatik mantar bariyerler tüm çevre koşullarında kullanılabilir ve koruma seviyeleri CENTURION serisini su geçirmez yapmaktadır. Her bir mantar bariyerin aşağıdaki ortak özellikleri vardır. Yüksek statik ve dinamik yük ve yüksek görünebilme tersine çevirebilme: Elektrik olmadığı zaman, bariyer otomatik olarak inecektir. Kullanıcı isterse bu tersine çevirebilme özelliğini batarya takarak devre dışı bırakabilir ancak bu opsiyonel bir seçenek olup, ürünün standardında bulunmamaktadır. Yüksek statik ve dinamik yük: bütün QUIKO güvenlik bariyerleri yoğun ve ağır trafik yüzünden oluşabilecek yük ve muhtemel çarpmalara dayanabilecek şekilde dizayn edilmiştir.
Otomatik mantar bariyerinin yüksek görünümleri: yüksek yoğunluktaki yansıtıcı film ve mantar bariyerinin en üst noktasında olan ışıkları ile yüksek görünüm ve parlama yaparak bariyerin her yerden kolayca görülmesini sağlar (ışık sistemi sadece bazı modellerde vardır).